Na kole do školy - otevření cyklostezky mezi Mnichovicemi a Všestary
Mariánská pouť v Mnichovicích a Mňaga a Žďorp
13
14 15 16 17 18 19
Divadlo pro děti v Louňovicích - Červená Karkulka
Městské slavnosti v Říčanech a den plný sportu na nové cyklosteztce "Do Prahy na kole"

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Pohár Ladova kraje > Finále 4. ročníku a informace k 5. ročníku PLK

Finále 4. ročníku a informace k 5. ročníku PLK

Datum konání:
26.8.2020

V sobotu 22. 8. vyvrcholil na běžeckých závodech Pyšelský kopeček už 4. ročník Poháru Ladova kraje.

Ze známých důvodů se letos z plánovaných osmi závodů uskutečnilo pouze pět. Zrušen byl Štiřínský kros i Mnichovická běhna, Jarní běh U kanálu byl přeložen až na poprázdninový termín 3. září a proto se již nejedná o bodovaný závod poháru, přestože je stále jeho součástí.

Běh Krásné vyhlídky byl uspořádán tak, že si každý účastník zaběhl svůj závod individuálně, změřený čas nahlásil organizátorům a časy byly následně sestaveny do výsledků. Účast byla možná ve stanoveném termínu od pátku do neděle. Termín Pyšelského kopečku byl přeložen na pozdější termín, čímž se stal finálovým během poháru. Pohár Ladova kraje byl v Pyšelích vyhodnocen a byli zde oceněni nejlepší účastníci v celkovém součtu všech odběhnutých závodů.