Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Kapka -kapesní katalog volného času na léto 2020
Pochod Pohádkovým lesem
28
Kapka -kapesní katalog volného času na léto 2020
Pochod Pohádkovým lesem
29
Kapka -kapesní katalog volného času na léto 2020
Pochod Pohádkovým lesem
30
Kapka -kapesní katalog volného času na léto 2020
Pochod Pohádkovým lesem
31
Kapka -kapesní katalog volného času na léto 2020
Pochod Pohádkovým lesem
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1

Výstava Proměny krajiny: Je to ve vašich rukou

Místo
Rýdlova 271, 25101 Říčany
Datum konání
Typ

Jak se změnila krajina Říčanska od doby, kdy byli naši nejstarší sousedé dětmi? Jak se lidé starali o své okolí? A jak do toho zasáhl komunismus a kolektivizace? Proč jsou dnes vzácností rozkvetlé louky s motýly nebo rybníky, kde se dá koupat? Uvidíte jedinečná videa z lesních tůní s čolky a rozkvetlých luk s orchidejemi a motýly, natočená zblízka i z dronu, která doprovází mluveným slovem Vladimír Kořen. Krajinu budete moci pocítit, ohmatat i ochutnat. Projdete se hejnem motýlů, podíváte se na jejich křídla pod mikroskopem. Na muzejní zahradě si děti vyzkoušejí dávno zapomenuté hry. Vyrobíte si hmyzí domek, ptačí samoobsluhu nebo semínkové bomby. Čeká vás dobrodružné pátrání ve starých mapách, muzejních sbírkách a v herbářích. Budete moci navrhovat, kudy by měly vést polní cesty a jak by se měly nebo neměly Říčany rozrůstat. Získáte spoustu neotřelých tipů na výlety do okolí i nápadů, jak může každý z nás přispět k pozitivním změnám v říčanské krajině.

Více

Wedding Cannibals 3rd Anniversary!

Datum konání
Typ

Již třetí ročník koncertu na "oslavu" výročí naší svatby. Kašleme na výroční večeři. TORTHARRY (death metal / Hronov) www.tortharry.com www.facebook.com/tortharry Tahle deathmetalová stálice oslaví příští rok neuvěřitelných 30 let na scéně. Do Brandýsa přijedou provětrat jak aktuální desku Sinister Species, tak určitě i výběr toho nejlepšího, co za uplynulých 29 let stvořili. Všichni si vybavujeme jejich vystoupení na naší svatbě, coby Sepultura revival. Třeba kluky překecáme a nějakou prdu od Sepošky taky zahrají:). Mimo jiné pořadatelé nejlepšího festivalu ve vesmiru - Metalgate Czech Death Fest. http://youtu.be/9NzoDooCYNQ SHAMPOON KILLER (death metal / Praha) www.facebook.com/Shampoonkiller Šampóni u nás hrají rádi a my prostě máme rádi Šampóny. Hotovo. Proto už zase oni. Třikrát po sobě? No a co???:) Tahle kapela je skvělá jak po hudební, tak po lidský stránce. Loni na ně padl úděl otvíračů celého večera a oni prostě nastoupili, naservírovali deathmetalovej masakr, rozpařili sál a šli kalit...fantazie. Tak letos znova, už se těšíme! http://youtu.be/kx0zt8cUzLM # http://youtu.be/F8Le2ZnNOQE MINORITY SOUND (cybermetal / Praha) www.minoritysound.com www.facebook.com/minoritysound Jsme tu v podstatě "doma", takže se sem každý rok rádi vracíme, abychom zahráli pro známé z Brandýsa, ale nejen pro ně. Tentokrát přivezeme playlist postavený hlavně na nejnovějším albu TOXIN, ale dojde samozřejmě i na starší skladby ověřené časem:). Mrkni na klip k titulce Toxin a přijď zapařit na pořádný cybermetal! http://youtu.be/dZNkTNAN_xA # http://youtu.be/2G6T8VUP7ns EXORCIZPHOBIA (thrash metal / Trutnov) www.facebook.com/EXORCIZPHOBIA Chtěli jsme udělat line up trochu pestrý a tak jsme se rozhodli zabrousit také do thrashmetalových vod. Mezi prvními jmény, kdo nás napadl, byli trutnovští Exorcizphobia, kteří právem patří mezi to nejlepší, co naše malá země na poli thrashmetalu nabízí. Jsme rádi, ze kluci kývli na naši nabídku a budeme se těšit! http://youtu.be/8f-j5Judhqs Na baru mraky piva a tvrdého, součástí Saloonu také zahrádka s grilem, občerstvení zajištěno. Možnost kalby do časných ranních hodin. :-) Výborné spojení z Prahy (cca 20min z Černého mostu, 30min z Českomoravské). V noci každou hodinu bus směr Palmovka. www.facebook.com/events/474414086774155/permalink/557985741750322 Budeme se na vás moc těšit, přátelé! Pavli & Aleš 02 http://bandzone.cz/akce/482407 01 http://bandzone.cz/akce/470237

Více

Synové výčepu & M.Z.H.

Datum konání
Typ

Srpnový koncert na zahrádce kapel Synové výčepu a M.Z.H./mnohej z nich je hrbatej/ Synové výčepu byli založeni začátkem 90 let, jako doprovodná kapela Franty Sahuly. Do jeho tragické smrti v roce 2008 s ním vydala celkem šest alb (CD, LP) a to v různém hráčském obsazení. První a asi i nejúspěšnější album z roku 1992 se jmenuje „V továrně je dobře“ . Pak následovalo v roce 1994 „Blues pro Hitchcocka“. Jako třetí vyšlo roku 1996 “ Živě“ a v témže roce rarita „Kyvadlo a jáma“. Rarita proto, že skoro celý vylisovaný náklad byl odcizen spolu i s Frantovou americkou limuzínou. Dále následovalo album „Hurá na měsíc“ vydané v roce 1998. No a bohužel poslední album českého punkového génia vyšlo v roce 2007 a to pod názvem „Chlapecká 4“. V roce 2008 na post zpěváka nastoupil Lou Fanánek Hagen, s kterým Synové vydávají zatím poslední řadové album „Miluáju chána“. Po vzájemné dohodě v roce 2013 Fanánek kapelu opouští a stává se příležitostným Synovským hostem. Synové výčepu se stávají v tomto roce poprvé v jejich historii samostatnou agro-punkovou jednotkou. Současná sestava, kromě Johnyho (přišel v roce 2007), působí v souboru od roku 1997. 2015 Johny opouští partu a přichází staronový Tůča.

Více

Vítkovo kvarteto & Veteráni studené války

Datum konání
Typ

Vítkovo kvarteto je česká bigbeatová skupina, vystupující od počátku 80. let 20. století. Po celou dobu své existence vystupuje s prakticky neměnným repertoárem. Největším hitem této skupiny je píseň Pražskej démon.

Více

Datum konání
Typ

Více
Předchozí 1