Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English
  • En français
  • Italiano

Obsah

Tradiční adventní koncert v KC Labuť v Říčanech

koncert labutRichard Pachman & Dita Hořínková
Tradiční adventní koncert skladatele a zpěváka Richada Pachmana a herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Výtěžek věnován Dětskému domovu ve Strančicích.
Diváci si poslechnou nejen adventní písně a koledy, ale mohou se seznámit i s písněmi z nového Vánočního alba, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled a které přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například Sundrum.
„Jedná se o naše osmnácté společné adventní turné s Ditou Hořínkovou. Jako dárek jsme našim posluchačům letos připravili kolekci adventních písní na Vánočním albu, přičemž většina z nich na koncertech zazní. Velmi se na naše předvánoční publikum těšíme. Jsme vděčni, že se z našich koncertů Říčanech stala tradice a velmi se na naše publikum těšíme. Rovněž po skončení adventních koncertů již tradičně navštívíme Dětský domov ve Strančicích, kam přivezeme již po osmnácté finanční výtěžek z koncertů. To je vedle radosti ze samotného zpívání druhá veliká radost,“ dodává Richard Pachman.

Datum konání: 18. 12. 2018 začátek od 19:00

Místo konání: Kulturní centrum Labuť, 17. Listopadu 214, Říčany

Typ akce: hudba

Organizátor: Kulturní centrum Labuť

Poznámka: charita

koncert labut


Vytvořeno: 7. 12. 2018
Poslední aktualizace: 7. 12. 2018 01:15