Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English
  • En français
  • Italiano

Obsah

Po třetí bych umřít nechtěl - DIPONA

Datum konání:
23. 11. 2019
Typ akce:
"ochotnické divadlo"
Místo konání:
-

Detektivní komedie z dob Americké prohibice

Zobrazit více

Wellnes dopoledne - Kamenice Valnovka

Datum konání:
23. 11. 2019 od 08:30 do 12:30
Typ akce:
"ostatní (sport)"
Místo konání:
Hotel Valnovka - Kamenice - Benešovská 102, Kamenice

Hotel Valnovka - Ládví Zastavte se a nechte se hýčkat v předvánočním shonu! Díky józe protáhneme, posílíme a uvolníme svaly, zrelaxujeme tělo i mysl a načerpáme tolik potřebnou energii. Šikovné ruce našich masérek "vyživí" svou péčí Vaše tělo i duši. K dispozici budeme mít také bazén a saunu. Zdravé občerstvení a pití po celou dobu :-). Těším se na Vás! Katka Cena: 1200,- Přihlášky: Email: katerina.stepankova@yahoo.com www.jogaskatkou.cz

Zobrazit více

Předadventní tradiční tržík - Lensedly

Datum konání:
23. 11. 2019 od 08:00 do 16:00
Typ akce:
"exercicie, společenské setkání"
Místo konání:
Kulturní dům Lensedly - Lensedly

Už nyní na Vás může dýchnout vánoční atmosféra. inspirace na dárky, ozdoby, ochutnávka cukroví i pečení a zdobení pro děti na místě, výrobky dětí a výtvarná dílna.

Zobrazit více

Výstava OSMDESÁTKY – Jak jsme tady žili/ Až do sametové revoluce - Muzeum Říčany

Datum konání:
26. 10. 2019 od 14:00 - 2. 2. 2020 do 18:00
Typ akce:
"výstava - vzdělávání a výuka"
Místo konání:
Muzeum Říčany - Rýdlova 14, Říčany

Z těch let nám zůstaly černobílé fotky… Doba ale černobílá nebyla. V Československu si tehdy leckdo poklidně existoval, jiní ale utíkali. Vrátíme vás do chvíle, kdy jste snili za dveřmi svého pokoje. Výstavu v budově Muzea Říčany doprovodí velkoplošné panely s fotografiemi v centru města a další program (beseda s aktéry dění v Říčanech na podzim 1989 a v prvních měsících svobody; večer věnovaný československé kinematografii 80. let; komentované prohlídky). Pro školy připravujeme zážitkový doprovodný program. Menší děti uvidí a vyzkoušejí si, s jakými hračkami si hráli jejich (pra)rodiče. Co je obklopovalo doma, jaké měli školní pomůcky… Starší žáci si po návštěvě výstavy dokážou vytvořit představu o tehdejší době a pojmenovat změny, které se ve společnosti udály. Budou pracovat s komiksy, audio a video nahrávkami, čeká je i zážitková hra s tématem svobody a nesvobody.

Zobrazit více