Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English
  • En français
  • Italiano

Obsah

Děvčátko se zápalkami - němý film s hudbou v Kolovratech

Datum konání:
18. 12. 2018
Typ akce:
"ostatní (divadlo), animovaný film"
Místo konání:
Klub U Boudů Kolovraty - Mírová 66, Praha

Děvčátko se zápalkami - unikátní film od J. Renoi. Více na www.klububoudu.cz

Zobrazit více

H2Omx -promítání filmu v Kulturním centru v Kamenici

Datum konání:
18. 12. 2018
Typ akce:
"dokumentární film"
Místo konání:
Kulturní dům Kamenice - Ringhofferovo nám 434, 251 68 Kamenice

Prosincové promítání se bude věnovat letos více než aktuálnímu tématu – vodě. Kritické zacházení s životodárnou tekutinou již dříve působilo problémy nejen v Africe ale i v Mexiku. Jak řeší krizi jedno z nejzalidněnějších měst Ameriky? Budeme zde hledat inspiraci i my? Mexico City, město obývané 22 miliony lidí, leží na místě někdejšího jezera. Tam, kde se v minulosti přirozeně shromažďovala voda, je jí dnes alarmující nedostatek a musí se za cenu velkých ztrát přivádět z okolních regionů...

Zobrazit více

Tradiční adventní koncert v KC Labuť v Říčanech

Datum konání:
18. 12. 2018
Typ akce:
"koncert"
Místo konání:
Kulturní centrum Labuť - 17. Listopadu 214, Říčany

Richard Pachman & Dita Hořínková Tradiční adventní koncert skladatele a zpěváka Richada Pachmana a herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Výtěžek věnován Dětskému domovu ve Strančicích. Diváci si poslechnou nejen adventní písně a koledy, ale mohou se seznámit i s písněmi z nového Vánočního alba, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled a které přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například Sundrum. „Jedná se o naše osmnácté společné adventní turné s Ditou Hořínkovou. Jako dárek jsme našim posluchačům letos připravili kolekci adventních písní na Vánočním albu, přičemž většina z nich na koncertech zazní. Velmi se na naše předvánoční publikum těšíme. Jsme vděčni, že se z našich koncertů Říčanech stala tradice a velmi se na naše publikum těšíme. Rovněž po skončení adventních koncertů již tradičně navštívíme Dětský domov ve Strančicích, kam přivezeme již po osmnácté finanční výtěžek z koncertů. To je vedle radosti ze samotného zpívání druhá veliká radost,“ dodává Richard Pachman.

Zobrazit více

Koncert pro zvony - Velké Popovice

Datum konání:
18. 12. 2018
Typ akce:
"církevní setkání, koncert"
Místo konání:
Knihovna Velké Popovice - KOmenského 5, Velké Popovice

Pavel |Verner a Barbara Kurstenová s hosty zahrají k poslechu a vytvoří vánoční atmosféru, kterou můžete dokreslit i vy. Kousek vánočky či cukroví je vítano. Pro štědré dárce jsou připraveny hudební balíčky, jako dárečky pod stromeček.

Zobrazit více

Vánoce za 1. republiky - výstava

Datum konání:
5. 12. 2018 - 5. 1. 2019 začátek od 18:05
Typ akce:
"výstava - vánoce a advent"
Místo konání:
Městský úřad Mnichovice - Masarykovo náměstí 83, Mnichovice

Přijďte se podívat, jak se slavily Vánoce za doby 1. republiky.Pokochejte se pohledem na Kralický betlém, představte si, jak si děti hrály s vystavenými hračkami a nasajte vánoční atmosféru. Výstava se koná od 5. 12. 2018 do 5. 1. 2019 ve výstavní expozici na nádvoří městského úřadu. Vstupné dobrovolné.

Zobrazit více